Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Товар у конверті, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Товар у конверті, Музичук Аркадій"

23
0
06.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Товар у конверті" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Товар у конверті, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Товар у конверті, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1.
Розбірбордилось місто,
Розтелилось село.
Той пронісся зі свистом,
А під тим — загуло...
Гепнувсь так бідолашний
З кандидатських вершин!
Бо увесь є вчорашній,
Хоч нажив вже сивин.
Той брехав про стабільність,
В теї мрія була.
А ті бились, як півні,
Хоч з одного села.
2.
І тепер рахують збитки.
А вони — дай Боже!
За бігбордівські агітки
І за слово кожне
Надруковане, ефірне,
Грізне, а чи добре,
Незалежно — був покірний
Чи як лев — хоробрий.
Бо такою є вже доля
У мажоритарних.
Хоч нема за що — насолять
Аж під кодекс карний.
Тож якщо за гуж узявся —
Упирайся рогом.
Чи на старті ще зізнайся:
"Не моя дорога!"
А то топчуться по двадцять
На квадратнім метрі.
Хоча кожен з них — не цяця,
А товар в конверті.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Товар у конверті, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Товар у конверті, Музичук Аркадій"