Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Рік Барана, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Рік Барана, Музичук Аркадій"

25
0
08.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Рік Барана" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Рік Барана, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Рік Барана, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Цап Барана зустрів серед дороги
І влаштував йому розгін:
— Тобі я швидко обламаю роги!
Ти хочеш Рік привласнити один?!
Якусь приватизацію затіяв
За вовчими законами. Чому?
Ти депутат? Чи олігарх-месія?
Чи може син? Ти знаєш сам, кому.
Баран на Цапа витріщивсь і слуха.
"Ну хто доніс в його козлячі вуха?"
А Цап своє:
— На двох нам рік дістався.
По половині! Так було віки!
— Ти, Цапе, гороскопів начитався,
Законами позабивав мізки.
Затям собі, у бізнесі — копито —
Найголовніший аргумент! —
Баран ричав, як лев, несамовито,
Готовий Цапа розірвати вщент.
Ногою бив, що аж здригалось стійло!
Немов печатку прибивав до слів.
Ділить по половині будеш пійло
Серед таких, як сам, козлів.
Ти усе мрієш покупатись в маслі,
Облагородити козлячий рід...
Цей Рік уже моя приватна власність!
Ось документ, завірений де слід!
А незабаром я усе століття
Приватизую всім козлам на зло!
...У Цапа затряслося підборіддя...
З тих пір працює в Барана...козлом.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Рік Барана, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Рік Барана, Музичук Аркадій"