Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Притча про незалежність, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Притча про незалежність, Музичук Аркадій"

38
0
09.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Притча про незалежність" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Притча про незалежність, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Притча про незалежність, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Застрайкували дружно лікарі:
"Як лікувать? — нема до ручок стержнів.
До того ще й здрібніли хабарі...
Ось вам, панове, ваша Незалежність!"
Двадцятий рік пенсіонер Панас
До праці заклика синочків-лежнів:
"Немає батька Сталіна на вас!
Це все вона — ця ваша Незалежність!"
На вулиці розритій п'ятий рік
Стоять таблички: "Будьте обережні!"
І кожен раз на чийсь сердитий крик
Хтось відповість:
"Це ж ваша Незалежність!"
Розкрали все. І навіть сторожів.
Лишивсь пісок і два гаки пожежні.
Завбазою догнали на межі...
Тепер сидить і лає Незалежність.
Ревуть корови, свині верещать:
Кормів немає — є поля безмежні,
Голів багато — нікому орать
Уже давно, а винна — Незалежність.
Полаялись, побилися дружки,
Бо погляди у хлопців протилежні.
Обоє у лікарні, а жінки:
"Ось довела до чого Незалежність!"
Тече труба, чи заблукав десь пес
На вулиці Правобережній,
Чи на стовпа наїхав "Мерседес" —
І знову винна, бачте, Незалежність.
...Насправді-то усе тут навпаки —
Не вам вона, а ви їй завинили,
Та ваші злі і гострі язики
Ніколи їй не вириють могили.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Притча про незалежність, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Притча про незалежність, Музичук Аркадій"