Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Лобизання по-державному, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Лобизання по-державному, Музичук Аркадій"

27
0
12.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Лобизання по-державному" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Лобизання по-державному, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Лобизання по-державному, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Що належить сором до моралі —
В цьому сумніватись я не звик.
А якщо у депутатській залі
Чоловіка лиже чоловік?
А чи як міністри, теїж статі,
Туляться щокою до щоки?
А за ними нижчі, без мандатів,
Цмокають, неначе парубки?..
Обслинюють всілякі боси
На нарадах, зустрічах... кругом.
І шкварчать вуста, як папіроси.
(Кажучи по-їхньому — облом.)
То, можливо, треба, для годиться,
Підкріпить законом ритуал,
Щоби від села і до столиці
Лобизався весь держперсонал?
Там, дивись, Європу перелижем
Чи перецілуємо в роздріб.
А як потренуємось із тиждень,
То хоч в цьому, та здивуєм світ.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лобизання по-державному, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лобизання по-державному, Музичук Аркадій"