Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Коли повертатись, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Коли повертатись, Музичук Аркадій"

41
0
13.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Коли повертатись" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Коли повертатись, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Коли повертатись, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Гриць приплентався за північ,
І шмиг до комори.
Вже співали перші півні,
Сіріло надворі.
Тому жінка усе чула.
Узяла качалку,
І за ним туди шмигнула,
Неначе русалка.
Присвітила і в атаку...
А Гриць у куточку...
У кожуха сунув... ноги,
Голову у бочку.
— Ах ти, п'янице-гультяю,
Котра вже година?!
А Гриць пошепки:
— Не знаю!
Зупинивсь годинник.
— Ну тоді удар качалки
За кожну годину!
— Бий, якщо тобі не жалко
Батька твого сина.
— А тобі мене не шкода,
Такі терплю муки.
Кожен день тебе приводять
Додому під руки.
І качалкою зі злості
Вдарила три рази.
Правда, легко, щоби кості
Не зламались зразу.
"Слава Богу — третя ночі! —
Гриць стогне і дума, —
А якби я опівночі
Приплентавсь від кума?
То отримав би дванадцять
Ударів по спині...
Ні, найкраще повертаться
О першій годині!"

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Коли повертатись, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Коли повертатись, Музичук Аркадій"