Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Закон про самогон, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Закон про самогон, Музичук Аркадій"

35
0
14.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Закон про самогон" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Закон про самогон, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Закон про самогон, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Дорогий наш Самогоне!
Ти дитя протизаконне
Від самісінького роду.
Та не знаєш переводу
Не одну вже сотню літ!
А живеш — неначе кріт.
Та й народжуєшся дивно —
Бозна де, конспіративно.
Як на ворога народу
Йшли і йдуть на тебе взводи.
Все життя твоє в прокльонах.
Водночас — і п'ють, і гонять.
Ну, а дехто так вже любить,
Що тебе із пляшки дудлить
І з нагоди, й без причин...
Словом, п'є усякий чин.
А при бартерних стосунках —
Нема кращого рятунку.
В еСНДе, і у ЄС
Рухаєш вперед прогрес.
Бо й на інші континенти
Рознесли тебе агенти.
Швидше всяких інвестицій
Завойовуєш столиці.
Тож вважай, як і належить,
Ти стійкий і незалежний!
На столі завжди в пошані!
Та й стосунки непогані
В тебе з владою давно.
Бо не гірший за вино,
За горілку і коньяк!
Навпаки! Бува первак,
Що по градусах, повірте,
Може втерти носа спирту!
Дорогий наш Самогоне!
Хто, скажи, Тебе не гоне?
Отже, є в тобі потреба?
Референдум, значить, треба!
Щоб охороняв Закон
Український самогон!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Закон про самогон, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Закон про самогон, Музичук Аркадій"