Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Десятикратний кандидат, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Десятикратний кандидат, Музичук Аркадій"

34
0
15.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Десятикратний кандидат" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Десятикратний кандидат, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Десятикратний кандидат, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Жаль, що кампанія уже позаду!
Шкодую не тому, що пролетів.
Просто мало я узяв заряду
З передвиборних боїв.
До наступних аж... п'ять років!
Як прожити їх без боротьби?
Не нам'яти кому-небудь боки,
А чи комусь пику не набить?
Я ж десятикратний кандидат —
Тільки у народні депутати!
То хіба ж не заслужив мандат?
Чи хоча би чверть від їх зарплати.
Я доб'юся все таки свого —
Стану врешт народним депутатом!
Ну, хоча б з приставкою в.о.
Головне, щоб пільги його мати.
Я й не претендую на стілець,
Ні на кнопки, шоу на екрані.
Просто, як старий політбоєць,
Теж хотів би мать недоторканність.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Десятикратний кандидат, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Десятикратний кандидат, Музичук Аркадій"