Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Двоє у фонтані, Музичук Аркадій 📚 - Українською

Читати книгу - "Двоє у фонтані, Музичук Аркадій"

30
0
15.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Двоє у фонтані" автора Музичук Аркадій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Двоє у фонтані, Музичук Аркадій» була написана автором - Музичук Аркадій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Двоє у фонтані, Музичук Аркадій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Зустрілись знайомі,
На підпитку кожен.
— О, за таку зустріч
І випити можем!
— Ну, тоді ти платиш!
Микола до Гната.
— Що у мене більша,
Ніж в тебе зарплата?
Сперечались довго.
Ледве не побились.
І біля фонтана
Удвох опинились.
Вже було за північ,
Ні душі довкола.
— Є одна ідея! —
До Гната Микола, —
Ось давай занурим
Голови у воду,
Хто останнім вийме —
Той заплатить.
— Згода!
Потиснули руки,
І як домовлялись —
Голови по шию
У воді сховались...
...А у ранці в пресу
Пішли такі дані:
"Втопилися двоє
Мужчин у фонтані".

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Двоє у фонтані, Музичук Аркадій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Двоє у фонтані, Музичук Аркадій"