Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Братерське вітання провансальцям, Мирний Панас 📚 - Українською

Читати книгу - "Братерське вітання провансальцям, Мирний Панас"

34
0
25.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Братерське вітання провансальцям" автора Мирний Панас. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Братерське вітання провансальцям, Мирний Панас» була написана автором - Мирний Панас, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Братерське вітання провансальцям, Мирний Панас" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
…від рідних їм по долі українців

Вітаємо тебе, гіркий, далекий краю,
Повитий горами, порізаний річками,
Облитий моря синього прозорою водою.
Укритий, наче рай, зеленими садками!
Хоч і чужий ти нам, та рідний по тій долі,
Що споконвіку нас на світі доглядала;
В старовину сіду на наше рідне поле
Якого тільки ворога вона не засилала!
У нас тут, по степах, товклися всякі орди –
Носились половці, ногайці, татарва;
А твій край мучили вестготи і бургунди,
Остготи й франки нищили, немов та сарана…
І ми пішли; ми рвались до розвою,
Нічийого не заїдаючи життя;
Ми – дужі вірою та правдою святою –
Несли любов свою в всесвітнє бороття…
Не за горами-то вже сонце правди
І незабаром займеться, над нами сходе світ!
Він бовваніє вже… Прийми ж від нас, народе
Чужий, та рідний долею, братерський наш привіт!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Братерське вітання провансальцям, Мирний Панас», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Братерське вітання провансальцям, Мирний Панас"