Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Іван і щезник, Малкович Іван 📚 - Українською

Читати книгу - "Іван і щезник, Малкович Іван"

26
0
04.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Іван і щезник" автора Малкович Іван. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Іван і щезник, Малкович Іван» була написана автором - Малкович Іван, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Іван і щезник, Малкович Іван" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
(з циклу “Вертепчик”)

Іван:

М’якого зеленого пісочку
хотів я для вежі, та вже майже не хочу,
бо чорне перо впало на довгу річку
і закрило її зелені очі.
Та й срібні мої вила руденьке згнили —
чим я пісочок мав насипАти?
Буряковий возик у борщі в слойку
філітово почав накисати.

Щезник:

Зачекай, не скугни. Того піску
тобі, може, дехто й дістане…

Іван:

А що просиш за ласкавість таку,
копитатий мій пане?
— Твоє серце, Іване.
— Мно-о-го просиш, мій пане.
— А що даєш, Іване?
— Бери голову, мій пане…

А ви, добрі люде, візьміть три жмені
того зеленого пісочку
та поховайте в нім дурне моє серце
під грушкою в холодочку…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Іван і щезник, Малкович Іван», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Іван і щезник, Малкович Іван"