Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Друзям за синє море, Малишко Андрій 📚 - Українською

Читати книгу - "Друзям за синє море, Малишко Андрій"

41
0
10.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Друзям за синє море" автора Малишко Андрій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Друзям за синє море, Малишко Андрій» була написана автором - Малишко Андрій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Друзям за синє море, Малишко Андрій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Пригадаю те життя, суворе,
Давні ночі видяться мені,
Грає море, грає синє море,
Білі чайки линуть в далині…
Там шумлять дуби зеленочолі,
Дужий вітер хвилю нажене,
У містах і у канадськім полі
Милі друзі згадують мене…

Приспів:
Рідна пісня заплете розмову,
У стареньких висушить сльозу,
Я в Канаду ще приїду знову,
З України пісню привезу!

Шахтарі, і ливарі, й солдати,
Затамуєм ран минулих біль,
В дружнім колі сядем біля хати,
Як було – поділимо хліб, сіль,
Ще минеться те життя, суворе,
Інші ранки видяться мені:
Грає море, грає синє море,
Білі чайки линуть в далині…

Приспів.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Друзям за синє море, Малишко Андрій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Друзям за синє море, Малишко Андрій"