Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Як ти ясно дивишся на мене, Майданович Тетяна 📚 - Українською

Читати книгу - "Як ти ясно дивишся на мене, Майданович Тетяна"

26
0
14.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Як ти ясно дивишся на мене" автора Майданович Тетяна. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Як ти ясно дивишся на мене, Майданович Тетяна» була написана автором - Майданович Тетяна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Як ти ясно дивишся на мене, Майданович Тетяна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
В. Т. і Д. Т.

Жовтий лист заплутався у клені –
Жовтень вже почався… Та дарма!
Он які берізки ще зелені,
Наче й близько осені нема.

А вона ще буде тут – напевне:
Дні біжать – мов кола по воді.
Як ти ясно дивишся на мене!
Наче ми уперше молоді.

Знову юність так до тих приходить,
Хто у серці жар її зберіг, –
Як барвінок в будь-які негоди
Зеленіє, хоч і вкриє сніг.

В цьому світі, де не змірять лиха:
Катастрофи, зради, мор, війна,
В кожного – своя від Бога втіха,
А мені – в очах твоїх весна.

Жовте листя де-не-де на кленах,
Дні біжать – мов кола по воді…
Як ти ясно дивишся на мене!
Наче ми уперше молоді.

4.10.2015

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як ти ясно дивишся на мене, Майданович Тетяна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як ти ясно дивишся на мене, Майданович Тетяна"