Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Найкраща Україна, Майданович Тетяна 📚 - Українською

Читати книгу - "Найкраща Україна, Майданович Тетяна"

41
0
14.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Найкраща Україна" автора Майданович Тетяна. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Найкраща Україна, Майданович Тетяна» була написана автором - Майданович Тетяна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Найкраща Україна, Майданович Тетяна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Тому що рідна Україна –
Найкраща нам її краса:
Така ж калинова калина,
Такі пречисті небеса!

Ґрунти – чорноземи розкішні,
У світі знані з давнини,
Найзапашніші – й найгіркіші
В степах роздольних полини.

Здобутки й втрати – теж найбільші…
Пісні найкращі склав народ.
Ми славимо Тебе, Всевишній,
За милості Твоїх щедрот!

Хай тільки все, що не від Тебе,
Безсиле буде і мале, –
І воріженьки, і наклепи,
І зрадників поріддя зле.

Хай для нового покоління
Теж кращим буде рідний сад:
Така ж калинова калина,
Такі пречисті небеса!

24.02.2017

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Найкраща Україна, Майданович Тетяна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Найкраща Україна, Майданович Тетяна"