Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Баба Сільва , Картава Ната 📚 - Українською

Читати книгу - "Баба Сільва , Картава Ната"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Баба Сільва" автора Картава Ната. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Баба Сільва , Картава Ната» була написана автором - Картава Ната, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасна проза".
Поділитися книгою "Баба Сільва , Картава Ната" в соціальних мережах: 
Анотація: У селі Сирники, де кожна бабуся – це майже копія іншої, з’являється справжня зірка – баба Сільва. Не така, як усі, вона кидає виклик усталеним традиціям: замість хустки – фіолетовий велюровий костюм, замість патика – велосипед, а замість тихого дозвілля – пече короваї, які стали легендою не тільки в селі, а й за його межами. Вона втекла з Придністров’я, оселилася в маленькому українському селі та показала всім, як жити на повну, не зважаючи на пересуди. Сільська магія, гумор і трохи сарказму – ось що чекає на читача в цій історії про непересічну бабу Сільву, яка живе так, як хоче, і надихає інших робити те саме.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Баба Сільва

В нас може село і просте, але от люди які в ньому живуть особливі. 
Тут ніхто просто так не розкаже тобі свою історію, бо на то тре час, а де в селі є час, коли робота є постійно.
Тому щоб взнати щось цікаве потрібно перетворитися на справжнісінького детектива або ж на репях, приклеїтися до потрібної людини і не відставати поки невзнаєш все що цікавить.
Цього разу мене зацікавила баба Сільва.
Як так, щоб в самому звичайному селі з назвою Сирники, серед баб Лєн, Жень, Шур зʼявилася баба Сільва.
Вона зовсім не схожа на інших. 
Хустку на голові? Забудь! 
Фартушок? Хіба що для кухні. 
А ще вона завжди ходить у штанах — і непростих, а у велюровому фіолетовому костюмі! 
І замість того, щоб спертися на патик, як інші старенькі, ганяє селом на велосипеді — та не на будь-якому, а на пофарбованому під костюм, фіолетовому ровері, який називає своєю Дамкою.
Ох, як же баби на лавці її не люблять! 
«Нетака вона!» — шиплять, примружуючи очі. Енергії в баби Сільви хоч відбавляй, хоч ложкою їж.

Кажуть, вона втекла з Придністров’я. Виросла у великій багатодітній родині, і її серце лежало до України, доля привела її спочатку в Одесу. Там і познайомилася з чоловіком — хитрим Колюньчиком, який узяв та й привіз її в наше село, де вони й осіли. Баба Сільва вже має тут дітей і навіть внуків. Але сидіти без діла — то не для неї. Спочатку вона пекла торти (пляцки) за рецептами своєї мами, але згодом зрозуміла, що короваї їй пекти більше до душі.
«Короваї — це не просто пиріг, — каже вона, — це головне на весіллі! У коровай треба вкладати душу, з чистим серцем його робити, щоб сімейне життя молодят було на славу!» 
І що тут скажеш? 
Видно, що баба Сільва вклала у свої короваї не одну частинку душі, бо слава про її кондитерські шедеври розійшлася на всі усюди. Люди з самого Харкова приїжджають за короваями від баби Сільви!
«Магія, це все магія», — з заздрістю перешіптуються бабусі на лавці.

Коли бачать, як до машини передають черговий коровай, такий гарний, що аж око радується.
Бо в бабі Сільві була одна велика правда: вона жила так, як їй хотілося, і робила те, що вміла найкраще. А головне — на своєму життєвому шляху вона ніколи не втрачала сили й завзяття. 
І байдуже їй на пересуди.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Баба Сільва , Картава Ната», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Баба Сільва , Картава Ната"