Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Казка про рукавичку 📚 - Українською

Читати книгу - "Казка про рукавичку"

196
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Казка про рукавичку" автора . Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Казка про рукавичку» була написана автором - , яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Казка про рукавичку" в соціальних мережах: 

Рукавичка – російська народна казка, знайома з дитинства багатьом хлопцям країни. У ній розповідається, як один дід втратив у лісі рукавицю. Хто помітив цю річ, чим вона стане для інших героїв казки, чи повернеться за нею дідусь? Дізнайтеся з казки про співчуття та взаємодопомогу один до одного, про добре сусідство, гостинність, доброзичливість, любов до природи. Діти навчаються за допомогою таких казок уважно стежити за деталями, подіями, розвивають фантазію та мовлення.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Ішов дід лісом та й загубив рукавичку, а за ним бігла собачка Жучка. Лежить на дорозі рукавичка. Аж ось біжить мишка-норушка та й заховалася в рукавичку. — Тут я буду жити! Коли це плигає жабка та й питає: — А хто-хто в цій рукавичці живе? — Мишка-норушка. А ти хто? — Жабка-скрекотушка. Пусти й мене. — Заходь. От їх уже двоє. Коли біжить зайчик. Прибіг до рукавички та й питає: — А хто-хто в цій рукавичці живе? — Мишка-норушка, жабка-скрекотушка. А ти хто? — Зайчик-побігайчик. Пустіть і мене. — Заходь. Ось їх уже троє. Коли біжить лисичка та й питає: — А хто-хто в цій рукавичці живе? — Мишка-норушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик. А ти хто? —Лисичка-сестричка. Пустіть і мене. — Заходь. Вже їх четверо стало. Ось суне до рукавички і вовчисько та й питає: — А хто-хто в цій рукавичці живе? — Мишка-норушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик та лисичка-сестричка. А ти хто? —А я вовчик-братик. Пустіть і мене. — Заходь. Ось їх уже стало п’ятеро. Та ось де не візьмись біжить кабан-іклан. — А хто-хто в цій рукавичці живе? — питає. — Мишка-норушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик, лисичка-сестричка і вовчик-братик. А ти хто? —Хрю-хрю-хрю! А я кабан-іклан. Пустіть і мене. — Та нас і так багато. Ти сюди не влізеш. — Та вже якось залізу, тільки пустіть. — Та вже залазь. Уліз і той, стало їх шестеро. Аж тріщить рукавичка. Коли це суне до рукавички ведмідь. Реве та й питається: — А хто-хто в цій рукавичці живе? — Мишка-норушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик, лисичка-сестричка, вовчик-братик та кабан-іклан. А ти хто? —А я ведмідь-набрід. Пустіть і мене. — Та нас так багато. Ти сюди вже не влізеш. — Та я скраєчку. — Та вже залазь. Семеро їх вже стало в рукавичці. Ось-ось трісне рукавичка. А дід тим часом оглянувся і помітив, що загубив рукавичку. Вернувся назад і почав шукати. Собачка бігла попереду, побачила рукавичку і почала гавкати. Звірі злякалися, вискочили і порозбігалися. А дід забрав рукавицю і пішов додому.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Казка про рукавичку», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Казка про рукавичку"