Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Роман і Діана 📚 - Українською

Читати книгу - "Роман і Діана"

270
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Роман і Діана" автора Володимир Чос. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💙 Пригодницькі книги / 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Роман і Діана» була написана автором - Володимир Чос, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Фантастика / 💙 Пригодницькі книги / 💛 Любовні романи".
Поділитися книгою "Роман і Діана" в соціальних мережах: 

«Роман і Діана» – перше оповідання з серії розповідей про закохану пару, яких звати Роман і Діана. Вони спортсмени-культуристи, мають певні професійні успіхи. Але постійно потрапляють у неймовірні пригоди. І тільки хороша фізична підготовка, кмітливість та віра одне в одного допомагають їм вирватися зі складних ситуацій. Оповідання написані в жанрі детективу з елементами фантастики – популяризують сучасні досягнення науки.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

1. Закінчувалася фінальна частина змагань з культуризму. Оголошувалися імена переможців, перелічувалися їхні титули і нагороди. Звання міс і містер сезону удостоїлися давні друзі Діана і Роман. Вони приймали вітання і з задоволенням роздавали автографи.

Роман і Діана дружили з раннього дитинства, разом займалися різними видами спорту і бальними танцями. Коли почали відвідувати тренажерний зал і відчули, як завдяки тренуванням м'язи почали наливатися небаченою силою, зрозуміли, що це саме для них. Адже завдяки відповідним комплексам вправ можна на власне замовлення формувати своє тіло. Невдовзі їхні й так красиві статури набули величних обрисів античних богів. Входження Романа й Діани в атлетичний спорт відбулося за класичною схемою: прийшов – побачив – переміг! Їхній успіх був сенсацією – так з легкістю вони займали перші місця! Роман і Діана уподобали бодібілдинг ще й тому, що цей спорт доводить, що в людини усе мусить бути прекрасним. Судді велику увагу звертають на артистичність атлетів, тому змагання перетворюються на захопливе шоу краси і сили.

Часом виникали проблеми з пошуком спонсорів. Адже цей вид спорту досить дорогий. Щоб тримати себе у формі, потрібні не тільки виснажливі тренування, а й дорогі вітамінні препарати, спеціальний раціон харчування. Завдяки такому комплексу заходів жир з-під шкіри розчиняється, а звільнене місце заповнюється м'язами. Щодня віддавали інтенсивним тренуванням по дві години. Готуючись до змагань слід було працювати на тренажерах удвічі більше. Та ось нарешті вони здобули перемогу в турнірі, який вважали головним для себе.В глядацькому залі на кращих місцях сиділи спонсори турніру. До одного з них, президента фірми «Діана», підсів П'єр – менеджер нової міс.

– То як, Віктор Петрович, більше не шкодуєте, що взялися за цю справу? – запитав він.

– Що ти, П'єр! Я дуже радий, що все так склалося.

– Тоді не відмовтеся випити зі мною за удачу.

– З задоволенням. Тільки додивимося шоу до кінця.По закінченні вони пішли в бар. П'єр замовив найдорожчий коньяк.

– Колись, – почав Віктор Петрович, – коли ти прийшов до мене і запропонував стати меценатом, я не хотів погоджуватися. А як же – віддай свої гроші невідомо кому і навіщо. Але тепер я бачу, що використовуючи цю малявку, її популярність та ім'я в рекламі моєї продукції, зможу покрити всі видатки.

– Гроші потечуть рікою, – підтвердив П'єр. Він вже давно підрахував, який шматок з цієї справи потрапить на його банківський рахунок.

– А хто б міг подумати, що з маленької Діни вийде красуня Діана. Справжня золота рибка, – додав він, побачивши дівчину на телеекрані. Якраз транслювали прес-конференцію з переможцями.– Які ваші плани на майбутнє? – запитав якийсь кореспондент.

Відповідаючи Роман взяв Діану за руку:

– Настав час розкрити наш секрет. Ще раніше ми домовилися: як тільки станемо переможцями – відразу одружимося. Так що час настав.

Діана ствердно кивнула. Журналісти підхопили цю романтичну сенсацію:

– І куди вирушите у весільну подорож?

– Шановні спонсори нагородили нас круїзом по Середземному морі. Сподіваємося отримати задоволення.

– А повернетеся знову в спорт?

– Я – ні, – заявила Діана. – Як говориться – всю свою енергію хочу віддати сім'ї. Крім того, я дуже люблю дітей.

Репортери зааплодували, хтось вигукнув «браво!»

– Я закінчила спортивну кар'єру, – поставила крапку Діана.– Як це розуміти? – Віктор Петрович уп'явся в П'єза своїм колючим поглядом.

Він несподіванки П'єр спітнів.

– Напевно, це жарт… Не звертайте увагу…

Нарешті П'єр опанував себе і твердо сказав:

– Вийшла помилка. Завтра я все виправлю. Все буде в нормі, обіцяю.

– Добре коли так. І пам'ятай: якщо вона відмовиться виступати – тобі зі мною ніколи не розрахуватися! А втрачати свої капітали я не звик.

П'єр зіщулився від цих слів.

– Вікторе Петровичу, крім фінансів я в цій справі маю і свій особистий інтерес, – сказав він.2. На честь переможців організатори влаштували банкет. Після нього Роман відвіз Діану до неї додому. В темряві цей триповерховий будинок скидався на старовинний палац.

– Що накаже ще моя принцеса? – запитав Роман.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Роман і Діана», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Роман і Діана"