Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Колонізатор 📚 - Українською

Читати книгу - "Колонізатор"

329
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Колонізатор" автора Сергій Залевський. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Колонізатор» була написана автором - Сергій Залевський, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Фантастика / 💛 Любовні романи".
Поділитися книгою "Колонізатор" в соціальних мережах: 

Розгорнувши верф, корпорація «М.Ш.Тех» починає своє зростання і розвиток — створення носіїв «ШІ Колонія» справа складна і дорога. Але окрім кредитів, потрібні зародки Колоній, і Макс вирушає на пошуки таких істот в місця битв предків людства і агресора з іншої галактики. Пошуки виявляються дуже успішними, і незабаром флот корпорації різко зростає в кількості і потужності — тепер можна подумати і про кредити, адже будувати велетенські кораблі справа зовсім не дешева. Але можна також подумати і про тих, що вирвав тебе із звичного оточення багато років тому на Землі — можна відвідати рабовласників, спробувати взнати шлях до Землі. Багато чого можна з таким флотом — що вибере Макс і його соратники по корпорації?

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

Парочку Шнітке Лакі виявила неподалік в маленькому закладі швидкого харчування: чоловік відкинувся в кріслі, видивляючись щось цікаве для себе на стелі закладу, в той час, як його супутниця поглинала якийсь великий кольоровий десерт, активно працюючи ложечкою, акуратно її при цьому облизуючи, закотивши очі – мабуть було смачно.

– О! А фось і нафа фофруга! – пожвавилася вона, побачивши Лакіру, що щойно увійшла, намагаючись привітатися з набитим ротом – замов собі що-небудь, наш чоловік заплатить, хі-хі – пустотливо подивилася на Макса, який з цікавістю розглядав блондинку – тій стало навіть трохи незручно від такого безцеремонного огляду.

– Так-так, Лакі, питання серйозне, так що потрібно підкріпитися – весело кивнув головою шахтар – чоловік заплатить.

Потім уся компанія ще хвилин десять сиділа мовчки: дівчата поглинали свої солодощі, а їх кавалер дивився на усіх по черзі – Юлі, Лакіру і стелю, потягуючи із склянки якийсь яскраво-зелений напій з бульбашками.

– Гаразд – вирішив перейти до суті питання фахівець – я в курсі усіх ваших розмов про мене і наші взаємовідносини, і оскільки моя дружина залишає вибір за мною, то я хочу запитати тебе Лакі: ти дійсно хочеш зв’язати свою долю з нашою?

– Гм,… так прямо. – трохи зніяковіла блондинка від натиску – … несподівано, я б хотіла це обговорити спочатку.

– Ну, ось давай і обговоримо – продовжував Макс – дивися, я тобі змалюю, на що ти хочеш підписатися. Там, де ми житимемо декілька найближчих років, людей дуже мало: менше сотні, крім того, усі живуть парами – так було задумано, оскільки поруч нікого і нічого немає. Немає планети, куди можна спуститися на курорт, наприклад, якщо набридне сидіти на станції, станції теж там немає – немає нікого окрім цього маленького колективу, і ми з Юлі входимо до цього числа, яке я тобі назвав. Це перше застереження, і ось друге: це, швидше питання до тебе – що ти там робитимеш цих декілька років – продавати там нічого і нікому, а байдикувати тобі самій дуже скоро набридне. Подумай про це, розваг буде трохи, і усі вони не відрізняються різноманітністю.

– Не знаю, Макс – засмучено наморщила лобик блондинка – мене питання роботи якось не займало, якщо чесно, я хотіла зв’язати своє життя з тобою. Я це зрозуміла кілька років тому, коли ми з Юлі згадували про тебе і той час, коли ти був з нами поруч. А продавати мені вже набридло,… може, я перекваліфіковуюся в кого-небудь іншого – наплювати на ці бази та імпланти – набридло все!

– Зрозуміло – задоволено кивнув головою технолог – значить ти з нами. Офіційну пропозицію я тобі зроблю трохи пізніше,… потрібно кільця купити, хто ж знав, що все так обернеться, потім і документи оформимо.

– А що ще за кільця? – зацікавилася блондинка – перший раз про таке чую, що це таке, звичай якийсь чи що?

– Ось, йди сюди і подивися – поманила до себе Юлі – у Макса на планеті такий порядок: коли чоловік пропонує жінці стати його законною дружиною, він одягає їй кільце на палець, якщо вона згодна. Ось у мене одне, а у нього інше.

– Ой, воно живе – здивовано відреагувала Лакі, доторкнувшись до симбіонту на пальці у рудої – той змінив колір на білий і пару разів покрутився навкруги. Я теж таке хочу!

– Таке не вийде – засмутив її чоловік – ці змійки живуть парами і продаються парами, а мені другої одягати на руки не можна – виробник забороняє. Але я щось придумаю таке красиве, не засмучуйся – додав він, розглядаючи скривджене обличчя блондинки – або можеш сама щось вибрати для нас з тобою,… хоча ні – кільця завжди купує жених, хе-хе.

– Тепер про спеціальність: ось дивися Лакі, моя перша дружина має декілька спеціалізацій – у нас в корпорації працюють усі, навіть я, хе-хе. Так от про твою подругу: пілот трьох категорій, технік космічних кораблів трьох категорій, трохи ботовод і трохи інженер мобільних верфей, правда, остання фішка у неї нещодавно і без практики, але зверни увагу – все в шостому ранзі, і, побачивши круглі очі блондинки, додав – мені самому тепер страшно з нею спати, ха-ха-ха.

– Щодо перекваліфікації – продовжив наш герой – є дві ідеї: скласти пару моїй першій дружині і вивчити декілька пакетів по верфях, інжинірингу і кораблях Співдружність – це я пожартував, Лакі, не блідній так, знаю, що це надто багато. Є другий варіант: вивчити всього один пакет – «Диспетчер» – будеш першим перспективним диспетчером в нашій корпорації,… у мене далекосяжні плани.

– І у нас довгі руки – смішно спохмурніла Юлі – ми тебе дістанемо, де хочеш. ха-ха-ха.

– До речі, Лакіра – посміявшись, знову звернувся технолог до своєї нової нареченої – тобі потрібна установка яких-небудь імплантів? Учити-то доведеться багато, та і взагалі, може потрібно нейромережу замінити і ще що по дрібницях – моя дружина повинна користуватися найкращим?

– Ох,… як незвичне таке чути: дружина – задумливо відгукнулася дівчина – як все швидко відбувається. Взагалі-то я не упевнена, що варто щось міняти: у мене КІ=151, КЗ=2,05, можливо, якісь імпланти на перспективу?

– Ні, Лаки, так не піде! Нагадай мені свій рахунок, скину тобі грошей на зміну нейромережі і усе інше – сама собі вибери оптимальний варіант заміни, ти адже краще мене розбираєшся в тому, що продає твоя корпорація.

Через пару хвилин блондинка трохи загальмовано читала повідомлення з банку про поповнення рахунку на двадцять мільйонів кредитів – її, поки ще неофіційний чоловік перевів без всяких протоколів і контрактів велику суму грошей, нічого не зажадавши натомість. Дівчина відчула, як її серце наповнюється теплом і радістю від усвідомлення факту, що тепер вона не одна і про неї піклуються близькі їй люди. Благодушний стан трохи обламав цей самий майбутній чоловік:

– Часу не втрачаємо, не спимо і не мріємо – ти зараз ідеш до себе в «ТСБ-нейро» – міняй, заливай, учи і так далі за списком, а завтра ми тебе на зворотній дорозі заберемо, і тоді ж оформимо наші стосунки офіційно. А нам з Юлі потрібно на планету – з сім’єю побачитися.

Лакіра швидко зорієнтувалася в обстановці – раз в цій сімейці шахтаря перша дружина така просунута, а про чоловіка можна було тільки здогадуватися, що там у нього в голові зараз є, то потрібно і їй відповідати такому рівню. Візит у своє

1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Колонізатор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Колонізатор"