Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Зоряний зайчик, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Зоряний зайчик, Народні"

65
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Зоряний зайчик" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Зоряний зайчик, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Зоряний зайчик, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Євген Романенко

Один маленький хлопчик дуже любив дивитись в ночі на зоряне небо. Йому здавалося, що на темному небі криється більше таємниці ніж у блакитному небі вдень. Тому він не хотів лягати спати і довгий час дивився, як зірки підморгували йому з нескінченної темряви.

Одного разу, як і завжди, хлопчик сидів біля вікна й роздивлявся свої улюблені вогники на нічному небі. Аж раптом він побачив, як одна зіронька відділилася від інших і опустилася до вікна. І ось перед хлопчиком, на підвіконні опинився маленький голубий сяючий зайчик:

– Ти хто?, – спитав приголомшений малий.

– Я – зоряний зайчик, – відповів маленький зайчик.

– А що, бувають такі, як ти?

– Авжеж, я такий, як і сонячний зайчик, тільки живу вночі.

– Чому ти не на небі? – запитав хлопчик зіроньку.

– Тому, що ти не спиш. І я прийшов допомогти тобі заснути. Коли діти не засинають, ми – зоряні зайченята приходимо на допомогу усім малятам.

– А якщо я не хочу спати?! Якщо я бажаю дізнатись, що там на темному небі, серед зірок?

– Тоді, тобі потрібно, зручно вкластися у ліжко під ковдру. Потім заплющити очі, щоб ти міг добре уявити те, що я тобі розповім.

Я відкрию тобі одну таємницю, – почав тихо говорити зайчик, – там, на зоряному небі, дуже далеко, живуть великі та дорослі зірки. Але вони дуже сумні, бо вже все на світі пізнали. І у їхньому житті більше немає приємних несподіванок. Вони не радіють кожного ранку, коли приходить новий день. Їхні сподівання вже давно померли. А ще, вони сумують у темряві серед таких же, як і вони, бо в них безсоння. Точніше, – їм не дозволено спати. Якщо яка-небудь необачна зірка засинає, то вона більше ніколи не прокидається. Ця зіронька згасає назавжди. Але ж вони повинні світити для людей у темряві і вказувати вірні шляхи! Ось зорі сумуючи і складаються у сузір’я! І тепер дорослі зірки мріють тільки про одне: солодко поспати, та подивитись казковий сон. Де вони змогли би трохи побути маленькими дітлахами. І усміхатись і радіти усіляким сюрпризам кожного дня, та безтурботливо бігати у дворі.

Але хлопець вже не слухав розповіді маленького зоряного зайчика. Він перебував у своєму гарнесенькому дитячому сні, де був яскравий сонячний день. І всі раділи та посміхались.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зоряний зайчик, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зоряний зайчик, Народні"