Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Дурна голова, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Дурна голова, Народні"

162
0
26.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дурна голова" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Дурна голова, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Дурна голова, Народні" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У середу, після сніданку, в дракона Федота виросла друга голова.

– Здоров був! – сказала вона Федоту. – А що в нас на сніданок?

– Кава з булочками й сир,– відповів приголомшений Федот.

– Сир з дірками? – запитала друга голова.

– Плавлений, а тобі що до того? – насупився Федот.

– Так, нічого. Не люблю плавлений. В іклах застряє,– наморщилася друга голова. – Може, полетимо перехопимо чогось м'ясного? Сусіди смачні ще залишилися?

– Я не їм сусідів, я з ними дружу! – ще більше насупився Федот.

– Дурниці! Друзі завжди смачніші й апетитніші, ніж вороги. І взагалі незрозуміло, як можна дружити з продуктами,– пирхнула друга голова.

– Звідки ти така дурна узялася на мою голову?! – засмучено зітхнув Федот і сплюнув вогнем.

– Звідки, звідки! Ось звідси! – кивнула дурна голова на плече Федота,– взяла й вискочила!

– Вискакують лише прищі,– відрізав Федот.

– Нудно живеш, Федоте. Нецікаво й безрадісно, а мені свята хочеться. Полетіли – розважимося! Трохи замків спалимо, лицарів поїмо, а потім украдемо з десяток принцес – і на дискотеку! – запропонувала дурна голова.

– Для того щоб піти на дискотеку, не обов'язково спалювати замки та їсти лицарів. До того ж принцеси завжди вередують, коли їх крадуть,– сказав Федот.

– Треба проковтнути першу половину принцес. Друга половина тоді ніде не дінеться! – сказала дурна голова.

– Це ж потворно! – обурився Федот.

– Ні – прикольно! – відповіла дурна голова.

– Жахливо,– скривився Федот.

– Дуже мило! – сказала дурна голова й показала Федоту язика.

– Набридла ти мені, як крихти в ліжку! – ревнув Федот і відкусив дурну голову,– казала мені бабуся: „Дурна голова ногам спокою не дає! Відкуси й виплюнь!”.

Федот був дуже порядним драконом і слухався свою бабусю.


Автор і художник Володимир Горбань

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дурна голова, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дурна голова, Народні"