Книги Українською Мовою » 💙 Класика » До товариства ("Не горюйте, що тьмою окрите..."), Грабовський Павло 📚 - Українською

Читати книгу - "До товариства ("Не горюйте, що тьмою окрите..."), Грабовський Павло"

68
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "До товариства ("Не горюйте, що тьмою окрите...")" автора Грабовський Павло. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «До товариства ("Не горюйте, що тьмою окрите..."), Грабовський Павло» була написана автором - Грабовський Павло, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "До товариства ("Не горюйте, що тьмою окрите..."), Грабовський Павло" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Не горюйте, що тьмою окрите
Непривітане ваше життя,
Кров’ю серденько все перелите,
Перебрехано кращі чуття;

Світ обвіяний пахом могили,
І до краю панує тюрма,
Задаремно погублено сили,
В тілі кістки живої нема...

Не сумуйте, що купа на купі
Всі поляжем за діло святе:
На зітлілому нашому трупі
Невмируще братерство зросте!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «До товариства ("Не горюйте, що тьмою окрите..."), Грабовський Павло», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "До товариства ("Не горюйте, що тьмою окрите..."), Грабовський Павло"