Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Годі, годі. Злої трути..., Грабовський Павло 📚 - Українською

Читати книгу - "Годі, годі. Злої трути..., Грабовський Павло"

63
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Годі, годі. Злої трути..." автора Грабовський Павло. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Годі, годі. Злої трути..., Грабовський Павло» була написана автором - Грабовський Павло, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Годі, годі. Злої трути..., Грабовський Павло" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Годі, годі. Злої трути
Досить випив за життя,
Досить вивчивсь шию гнути,
Сподіватись без пуття.

Сумні літа — їх не сперти;
Тяжкий досвід — з ним лягти...
Тільки й долі — чесно вмерти,
Хрест без плями донести.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Годі, годі. Злої трути..., Грабовський Павло», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Годі, годі. Злої трути..., Грабовський Павло"