Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Все — і постать, і убрання..., Грабовський Павло 📚 - Українською

Читати книгу - "Все — і постать, і убрання..., Грабовський Павло"

80
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Все — і постать, і убрання..." автора Грабовський Павло. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Все — і постать, і убрання..., Грабовський Павло» була написана автором - Грабовський Павло, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Все — і постать, і убрання..., Грабовський Павло" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Все — і постать, і убрання,
І словечко завжди влад —
Виклика зачарування;
Кожен хвалить, кожен рад.

Слава сиплеться стоусто,
Скрізь вигукує луна...
Тільки в серці — пусто, пусто,
Хоть би думонька одна.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Все — і постать, і убрання..., Грабовський Павло», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Все — і постать, і убрання..., Грабовський Павло"