Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Попелюшка з Франківщини, Марія Євтушенко 📚 - Українською

Читати книгу - "Попелюшка з Франківщини, Марія Євтушенко"

779
0
24.09.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Попелюшка з Франківщини" автора Марія Євтушенко. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Попелюшка з Франківщини, Марія Євтушенко» була написана автором - Марія Євтушенко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Попелюшка з Франківщини, Марія Євтушенко" в соціальних мережах: 
Щоб хоч трохи заспокоїти розбите серце, Мирослав із друзями вирушає на відпочинок до Франківщини. Там він і зустрічає Олену, яку має намір використати у власній грі, для того щоб втерти носа колишній коханій та виграти суперечку з друзями. Однак не все так склалося, як гадалося.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 36
Перейти на сторінку:
Від авторів

Шановні наші читачі! 
Ми раді привітати вас у нашій новій історії. Тут буде трішки перчику, трішки гумору, зовсім трішки інтриг. І кохання. Звісно ж, кохання! Таке, від якого паморочиться в голові і здається, що от-от за спиною виростуть крила і можеш піднятися у небо, щоб дихати на повні груди серед білих хмаринок. 
Будемо вдячні за вашу підтримку, зірочки та коментарі. Додавайте книгу у бібліотеку, щоб не пропустити оновлень. А також підписуйтесь на нас, адже ми пишемо для вас!

З любов'ю, Міка та Марія) 

 

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 36
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Попелюшка з Франківщини, Марія Євтушенко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Попелюшка з Франківщини, Марія Євтушенко"