Книги Українською Мовою » 💙 Історичний роман » Характерник, Дмитро Чорнота 📚 - Українською

Читати книгу - "Характерник, Дмитро Чорнота"

514
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Характерник" автора Дмитро Чорнота. Жанр книги: 💙 Історичний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Просимо вибачення. Книга видалена на вимогу правовласника.
Електронна книга українською мовою «Характерник, Дмитро Чорнота» була написана автором - Дмитро Чорнота, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Історичний роман".
Поділитися книгою "Характерник, Дмитро Чорнота" в соціальних мережах: 

Україна переживає важкі часи. Турки, татари, Москва та Річ Посполита в перегонах за владу над українською землею здійснють її гноблення. Кожен шарпає в свій бік. Тільки одна сила в змозі протистояти цьому - козаки. Безстрашні воїни, лицарі дикого поля, визнані як одні з кращих майстрів рукопашного бою в світі. Вони стоять кісткою в горлі небезпечних сусідів. Серед бійців Війська Запорізького є ті, кого побоюються, остерігаються, але і поважають інші козаки. Їх називають характерниками, галдовниками чи чаклунами. Саме їх більше за інших остерігаються вороги, а татари називають урус-шайтанами.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Характерник, Дмитро Чорнота», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Характерник, Дмитро Чорнота» жанру - 💙 Історичний роман:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Характерник, Дмитро Чорнота"