Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Ти нікому не розкажеш, Олекса Мун (Alexa Moon) 📚 - Українською

Читати книгу - "Ти нікому не розкажеш, Олекса Мун (Alexa Moon)"

4 092
1
24.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ти нікому не розкажеш" автора Олекса Мун (Alexa Moon). Жанр книги: 💙 Еротика / 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ти нікому не розкажеш, Олекса Мун (Alexa Moon)» була написана автором - Олекса Мун (Alexa Moon), яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Еротика / 💛 Романтична еротика".
Поділитися книгою "Ти нікому не розкажеш, Олекса Мун (Alexa Moon)" в соціальних мережах: 

Він: Я звичайнісінький хлопець. Ви ніколи не помітите в мені вади. Навіть якщо візьмете мікроскоп – не вийде. Я працюю, як і ви; я тусуюсь так само, як і всі... все як у всіх, крім одного «але»: в одній із кімнат своєї квартири під замком я тримаю дівчину.

Вона: Як часто ми помиляємось? Я гадала, знаю його. Мені здавалося, я вмію розумітися в людях. Виявилося — ні! Той, кого я любила — зрадив мене. А той, кого неможливо полюбити, — перевернув мій світ, змусивши глянути на нього по-іншому.

"Ти нікому не розкажеш" Олекси Мун - це захоплююча книга про студентку Катю, яка знайомиться з новим хлопцем на ім'я Діма. Вони відчувають міцне зв'язок, але Катя не підозрює, що це знайомство змінить її життя назавжди. Коли Діма зникає безвісти, Катя розуміє, що її зустріч з ним була не просто випадковістю. Вона починає власне розслідування, щоб дізнатися правду про те, що сталося з Дімою і що він хотів їй сказати перед зникненням. Книга наповнена сюжетними поворотами та несподіваними переплетеннями, які тримають читача в напрузі до останньої сторінки. "Ти нікому не розкажеш" цікава як для широкої аудиторії, так і для тих, хто любить детективні історії та хоче чогось нового в жанрі.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 80
Перейти на сторінку:
Пролог

Аріс думав, що любив. Це було давно. Мила дівчина, темне волосся, гарна фігура, але то було ніщо в порівнянні з тим, що хлопець відчуває зараз. Зараз він горить і з радістю згорить у цьому дикому вогні разом зі своєю Софою.

Вона як вогонь… гарна. Заворожує. Хочеться доторкнутися, навіть попри те, що згориш. З нею не страшно згоріти вщент.

Софа…

Смакує мовою кожну букву. Його бавить, як вона сердиться, коли він називає її так. Хоча впевнений "на всі сто" — вона тече, чуючи як злітає з його губ ця версія її імені.

— Виходь!

Глушить мотор і похмурим поглядом окидає багатоповерхівку біля якої вони зупинилися. Подумки прикидає, скільки сусідів їй вдасться розбудити своїм криком, якщо він насильно потягне її до квартири.

— Не вийду! — хитає головою і втискається у протилежні двері. — Я не зрушу з місця, навіть не думай! Потрібно буде — просиджу тут усю ніч.

Це легко влаштувати. Але це не входило до його планів. Аріс сам ще не зрозумів, що входить у його плани, оскільки колообіг різних думок збиває з пантелику, але залишитися на всю ніч у машині — він не бажав.

— Ну, тоді доведеться вдатися до допомоги, — підіймає консоль і дістає звідти хустку та прозорий флакон, — думаю тобі це знайомо. Тільки врахуй, я не зможу втриматись і скористаюся твоїм несвідомим станом в особистих цілях.

Брехня. Така груба та дієва брехня.

Очі Софії спалахують жахом, і вона киває як заведена:

— Я вийду! Я сама вийду.

Аріс не в змозі стримати посмішку, знімає блокування дверей і тупо посміхається.

Опинившись у квартирі, витримка хлопець тане.

Підхопивши Софу під сідниці, несе до кімнати, яку заздалегідь обладнав для неї.

Нехай кричить і б'є двері скільки хоче, а йому потрібно трохи охолонути. Прийти в себе. Інакше бути біді.

Залишає Соню одну і зачиняє двері. Замикає дівчисько, і робить кілька кроків назад. Дивиться на єдину перешкоду, яка поділяє їх та повільно, глибоко дихає.

Заспокоїтись!

Наказує собі та залишивши ключ на стільниці, йде в душ.

Холодна вода швидко остудить запал. А якщо ні? Що тоді?

 

Мені бракує тебе, недостатньо

Ти - кисень. Ти заполонила мої думки.

І я би пішов, але це залишкове…

Воно каламутить спокій моєї душі.

 

Я прив’яжу тебе. Зв’яжу. Закрию.

Влаштую карантин лише для нас.

Ти зрозумієш — мене достатньо,

Я знаю ти даш мені цей бажаний шанс.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 80
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ти нікому не розкажеш, Олекса Мун (Alexa Moon)», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (1) до книги "Ти нікому не розкажеш, Олекса Мун (Alexa Moon)"
Bunny_s
Bunny_s 2 квітня 2023 21:13

Хочеть побільше таких історій.