Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Міст, Марґул-Шпербер Альфред 📚 - Українською

Читати книгу - "Міст, Марґул-Шпербер Альфред"

102
0
31.03.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Міст" автора Марґул-Шпербер Альфред. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Міст, Марґул-Шпербер Альфред» була написана автором - Марґул-Шпербер Альфред, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "Міст, Марґул-Шпербер Альфред" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Обіруч дерево трима своє буття:
Одна рука сяйливо рветься в лет,
А друга вглиб пірна, у забуття.

Між ними плоть тримає паритет,
Стримить у простір і пливе крізь час,
Й за ростом гнеться, мовби очерет.

Як з вітром борикається не раз,
Так і в пітьму звивається вужем,
До росту й мандрів спрагла повсякчас.

О дерево, ти – міст між ніччю й днем.
Летиш в блакить ти на однім крилі.
Для притчі ти придумане Творцем.

Як жив би я без втіхи на землі?
І як би зносив втіху без тривог,
Коли б її не тлумили жалі?

Я – міст між полюсами: звір і бог?

Переклад П. Рихло

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Міст, Марґул-Шпербер Альфред», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Міст, Марґул-Шпербер Альфред"