Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Зовсім маленька історія, Марґул-Шпербер Альфред 📚 - Українською

Читати книгу - "Зовсім маленька історія, Марґул-Шпербер Альфред"

112
0
31.03.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зовсім маленька історія" автора Марґул-Шпербер Альфред. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Зовсім маленька історія, Марґул-Шпербер Альфред» була написана автором - Марґул-Шпербер Альфред, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "Зовсім маленька історія, Марґул-Шпербер Альфред" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Це сталося в місячну ніч, коли в капітана Х. з'явився зухвалий план
Скосити смужку пшеничного поля, що закривала вид на ворожий стан.

Худющий боснієць зголосився на це самохіть;
Косу в найближчім селі дістали заздалегідь.

Й невдовзі його жилава постать темніла на тлі срібного неба на повен зріст,
Коли він, поважно ступаючи, клав за укосом укіс.

Капітан Х., що саме простяг лейтенантові пляшку рому, відпиту на чверть,
Нараз заволав: "Глянь, він виглядає, наче справжнісінька смерть."

І всіх вояків, що сиділи в окопах, вільні від варти,
Скував такий ляк, що забули вони тої ночі і про питво, й про карти.

Переклад П. Рихло

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зовсім маленька історія, Марґул-Шпербер Альфред», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зовсім маленька історія, Марґул-Шпербер Альфред"