Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Ромашковий сонет, Чубач Ганна 📚 - Українською

Читати книгу - "Ромашковий сонет, Чубач Ганна"

12
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ромашковий сонет" автора Чубач Ганна. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ромашковий сонет, Чубач Ганна» була написана автором - Чубач Ганна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Ромашковий сонет, Чубач Ганна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Вінок сонетів — то вінок із слів.
Слова в сонетах скромні та пахучі.
Мені сказали: "Ти така везуча —
Тобі бузок за хатою зацвів".

Я розгорнула довгі віти днів
І подивилась на бузок, на хату…
О, як мені веселої співати:
Увесь бузок — узяв і відсинів!

А був такий високий і рясний,
Здавалось, неба квітами дістане,
А от узяв — і рано так зів’янув…

Тому на поле крізь туман густий
Я все життя ходить не перестану:
Там цвіт ромашок до зими не в’яне.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ромашковий сонет, Чубач Ганна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ромашковий сонет, Чубач Ганна"