Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Осипається цвіт, Чубач Ганна 📚 - Українською

Читати книгу - "Осипається цвіт, Чубач Ганна"

36
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Осипається цвіт" автора Чубач Ганна. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Осипається цвіт, Чубач Ганна» була написана автором - Чубач Ганна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Осипається цвіт, Чубач Ганна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Пісня

Осипається цвіт,
Білий цвіт черешневий.
Ви до мене прийдіть,
Балакучий, веселий.
Щоб роки і сніги
Моїх мрій не занесли,
Ви мені говоріть
Про нев’янучі весни.
Скоро літо дмухне
В очі пух тополиний.
Ви для мене весну
Зберігати повинні.
Хай біда, хай журба.
Хай пересуди різні.
Не з моєї вини
Ми зустрілися пізно.
Не з моєї вини
І не з вашої ласки.
Білий цвіт сивини —
Із осінньої казки.
Та роки — не зірки,
Їх лічити не треба.
Ті осінні казки
Хай послухає небо.
Я ж вам — пісню свою.
Я ж вам — серця оселю.
Ви приходьте завжди,
Ви приходьте веселим.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Осипається цвіт, Чубач Ганна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Осипається цвіт, Чубач Ганна"