Книги Українською Мовою » 💙 Класика » За перевалом болів і досад, Чернілевський Станіслав 📚 - Українською

Читати книгу - "За перевалом болів і досад, Чернілевський Станіслав"

23
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "За перевалом болів і досад" автора Чернілевський Станіслав. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «За перевалом болів і досад, Чернілевський Станіслав» була написана автором - Чернілевський Станіслав, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "За перевалом болів і досад, Чернілевський Станіслав" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
За перевалом болів і досад,
За рядом зрад, що тяли серце чуле,
Не треба повертатися назад,
Не треба озиратись на минуле.

Нехай стоїть, як дальній ожеред,
Ховаючи самообмани й хиби.
Орач за плугом дивиться вперед,
Від цілини відважуючи скиби.

Впадуть на орінь зерна новизни.
Але, яка б не слалась даль розлога,
Немае поля тільки з борозни,
З одної смуги. Поле — не дорога.

Зійдуть з душі закови ожелед,
Забуде серце біль і зраду друга.
Орач за плугом дивиться вперед,
Та скраю поля повертає плуга.

Міняє напрям гостре чересло —
І борозна уже новозначима:
І давній смуток, і добро, і зло,
І все минуле знов перед очима.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «За перевалом болів і досад, Чернілевський Станіслав», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "За перевалом болів і досад, Чернілевський Станіслав"