Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Присяга, Черкасенко Спиридон 📚 - Українською

Читати книгу - "Присяга, Черкасенко Спиридон"

13
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Присяга" автора Черкасенко Спиридон. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Присяга, Черкасенко Спиридон» була написана автором - Черкасенко Спиридон, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Присяга, Черкасенко Спиридон" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
ПРИСЯГА
(На Шевченкові роковини)
"Учітеся!" — ти нам прорік,
"Борітеся з ярмом неволі!" —
І певен будь: юнацький вік
Ми не змарнуєм вітром в полі,
В душі, ще чистій, молодій,
Той заповіт святий поглибим:
В путі до Правди осяйній
Ми — присягаємось! — не схибим.
Наллємо серце наше вщерть
До Краю Рідного любов'ю,
Коли ж на герць покличе Смерть —
Його врятуємо ми кров'ю!
В страшні ворожих бур часи
Розпалим ми своє завзяття
За гори вільні, за ліси
Й свободу Підкарпаття.
За твій великий заповіт,
Ми згрудимось стіною нині
Й Тебе на ввесь широкий світ
В одній прославимо родині.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Присяга, Черкасенко Спиридон», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Присяга, Черкасенко Спиридон"