Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Чим провинили ми, Устиянович Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Чим провинили ми, Устиянович Микола"

16
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чим провинили ми" автора Устиянович Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чим провинили ми, Устиянович Микола» була написана автором - Устиянович Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Чим провинили ми, Устиянович Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Чим провинила ти, що в твоїм оку
Узрів я мій небесний світ?
Чим провинила ти, що рік по року
Мені спокою більше ніт?

Що за тобою неводом скитаю,
Як тінь блудна в лучах луни,
Що болізненно я вздихаю.
Скажи, чим провинила ти?

Що без надії я, твоя ж причина?
Чи ж ти зірвала єй листок?
Твоя ли злоба се, твоя провина,
Що моїх днів загиб восток?

Що перед мною запад темний,
Студений, як могили дно,
Що моя пісня стон підземний,
Чи се твоей руки діло?

Ні, ти невинна, чиста, без пороку,
Ти незлобива, як мольба,
Як луч твоїх зіниць уроку,
Но в чім же винуват і я?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чим провинили ми, Устиянович Микола», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Чим провинили ми, Устиянович Микола» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Чим провинили ми, Устиянович Микола"