Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Трудись і молись, Устиянович Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Трудись і молись, Устиянович Микола"

19
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Трудись і молись" автора Устиянович Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Трудись і молись, Устиянович Микола» була написана автором - Устиянович Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Трудись і молись, Устиянович Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Щасливий край,
Де обичай
Во трудах шукати слави;
Там вічна яр
І божий дар,
За голод нема обави.

І нива там
І купця крам
Золота родят доволі:
І ремесло,
Топір, весло
Не знают нужди, недолі.

Злоба, біда
Не дре з хреста
З престолів церкви добитку;
Не льжит худак,
Не схне жебрак,
Порожнь не дзвонить в лелітку.

І дармоїд,
Хоть княж му рід,
Потиром стаєсь в громаді;
А хлібороб,
Простенький хлоп,
З вельможи сяде на раді.

Де праця, зній,
Там супокій
В серцю, сусідстві, кімнаті,
Честь в груди б'є,
Личко цвіте,
Гаразд в'є бузьок на хаті.

Трудись, молись,
Молись, трудись,
Се для нас закон, потреба:
Труд смутку плай
Пристроїть в рай,
Молитва успорить неба.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Трудись і молись, Устиянович Микола», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Трудись і молись, Устиянович Микола» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Трудись і молись, Устиянович Микола"