Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Сотворитель, Устиянович Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Сотворитель, Устиянович Микола"

10
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Сотворитель" автора Устиянович Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Сотворитель, Устиянович Микола» була написана автором - Устиянович Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Сотворитель, Устиянович Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Хто, як Ти, велій, всемогущий Боже!
Ти одним словом воздвиг з пітьми світ,
Твій престол – небо, а земля підноже,
Ти отець всьому, тобі рода ніт.

В твоїй долоні плаває вселенна,
А тій вселенній границь хто дійде?
Твоя зіниця – глибина безденна,
Хто в ню посягне, хто їй ключ знайде?

Луч лиця твого єсть світлість незрима,
Ризами звізди, а пояс – весь світ,
А безконечність – десниці рукійма,
А вічність – чертка одна твоїх літ.

Ти чоловіка, твоїх рук оздобу,
Положив паном, владиков землі,
Вляв в нього духа на свою подобу,
На честь і хвалу і службу собі.

І він владіє, той красавець земний,
Мов самодержець, Твоїх рук ділом;
Йому льва гроза, йому лють гієни,
Йому кориться піднебесний гром.

Він умом своїм слідить сонць світила,
Стіни природи, меж запори рве,
В небесах третіх заводить мірила,
І навіть, навіть – сягає Тебе.

Він в серці носить чувств безденне море,
В його душі луч райских міліон,
Над ним блистають безсмертія зорі,
Він цар, бо Ти в нім; но чим без Тебе он?!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сотворитель, Устиянович Микола», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Сотворитель, Устиянович Микола» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Сотворитель, Устиянович Микола"