Книги Українською Мовою » 💙 Класика » До Нового року 1857, Устиянович Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "До Нового року 1857, Устиянович Микола"

73
0
15.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "До Нового року 1857" автора Устиянович Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «До Нового року 1857, Устиянович Микола» була написана автором - Устиянович Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "До Нового року 1857, Устиянович Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Вітай нам, гостю з таїнственних світів!
Вітай нам, сине матері времен!
Якую судьбу небесних совітів,
Скажи, владико: грозу чи Еден
Несеш ти нам?

Се глянь, ми народний возносим храм:
Камінь на камінь дрібною рукою
Складаєм вірно на руське гніздо,
І в мольбах тихих надії росою
Скрапляєм землю стін святих його.

Но земля та – ах! сама могила,
Чорна могила без дна,
Де міліони сердець закотила
Времен залізна судьба:
Сердець, що в сльозах желаній,
В обманах мечтаній,
В неплатних трудах і зної,
В болізнях темной остої
Замовкли до судного дня.

На тих могилах стаємо днесь ми
І взносим руки, як перед віками
Взносили отці наші над предків гробами,
До тебе, гостю, владико. Скажи:
Якими букви в небеснім совіті
Начертан наших надій гаразд?
Чи тільки сльози желаній в віки
Земних участь?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «До Нового року 1857, Устиянович Микола», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «До Нового року 1857, Устиянович Микола» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "До Нового року 1857, Устиянович Микола"