Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Гей, гей, милий боже, Устиянович Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Гей, гей, милий боже, Устиянович Микола"

31
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Гей, гей, милий боже" автора Устиянович Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Гей, гей, милий боже, Устиянович Микола» була написана автором - Устиянович Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Гей, гей, милий боже, Устиянович Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Гей, ген, милий боже!
Де ся наші літа діли, літа молоденькі:
Як-мо разом долинами
Над дністровими водами,
Як соколоньки літали сивенькі!
Гей, літа молоденькі!..

Гей, гей, милий боже!
Де ся наші гадки діли, гадки-красолиці:
Коли-смо з місяцем в гаю
При дрімаючім ручаю
Буяли в небо крилами вірлиці!
Гей, гадки-красолиці!..

Гей, гей, милий боже!
Де слобідка наша, слобідка тихенька:
Коли-м з тобов, голубонько,
Із квітоньки на квітоньку
Літав друг вірний вірного серденька!
Гей, слобідко тихенька!..

Гей, гей, милий боже!
Де ся наші пісні діли, пісні жалібненькі:
Що-смо нічкою посполи
О козаках і о долі,
І о дівчині співали вірненькій!
Гей, пісні жалібненькі!..

Гей, гей, милий боже!
Де ся наше щастє діло, щастє злотоцвіте:
Що як сонінько весноньці,
Дрібний дощик муравоньці
Сіяло красу – рум'яненькі квіти!
Гей, щастє злотоцвіте!..

Все загибло, Меланю, як межи горами
Голос гике в сумнім гробі!
А коли ж пам'ять о тобі
Загине в серці – загине віками?
Гей, як голос меж горами!..

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Гей, гей, милий боже, Устиянович Микола», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Гей, гей, милий боже, Устиянович Микола» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Гей, гей, милий боже, Устиянович Микола"