Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Вість, Устиянович Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Вість, Устиянович Микола"

42
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Вість" автора Устиянович Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Вість, Устиянович Микола» була написана автором - Устиянович Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Вість, Устиянович Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Стоїть дівча в полі,
Стоїть, глядить, плаче,
А летять соколи,
І ворон десь кряче.

А в даль ген дівочі
Видивились очі,
А здаля від моря
Летять птиці горя.

"Гей орле-соколе!
Літав-єсь ти много,
На котором полі
Видів брата мого?

Гей орле-соколе,
Літав-єсь ти много,
На которім полі
Видів люба мого?" –

"Не єднов нивою
Розсієся град,
Та не в єднім бою
Воює твій брат.

Розтріскає грім
Не єден же дуб,
Не в бою єднім
Воює твій люб.

Сред мраки тумана
Чайками поплили,
У морського лпмана
Та ще й не висіли.

Орли не літали
В новії шляхи,
Де в дикі навали
Перлись козаки".

"Гей! – каже ворон, –
Ти-сь з моря вернул,
З далеких сторон
Я бурю дочул.

Та сіл я край моря,
Дивився в навали,
І блиснула зоря –
Козаки вертали.

Ой та не чайками,
Та не в дружині,
Та плили волнами
По єден к мені".

Розвалиться хата,
Ти-сь дівча саме:
Ніт люба, ніт брата,
І ради нема.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вість, Устиянович Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вість, Устиянович Микола"