Книги Українською Мовою » 💙 Класика » З кохання плакав я, ридав, Тичина Павло 📚 - Українською

Читати книгу - "З кохання плакав я, ридав, Тичина Павло"

16
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "З кохання плакав я, ридав" автора Тичина Павло. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «З кохання плакав я, ридав, Тичина Павло» була написана автором - Тичина Павло, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "З кохання плакав я, ридав, Тичина Павло" в соціальних мережах: 

"З кохання плакав я, ридав" - це збірка казок від відомого українського поета Павла Тичини. Книга містить різноманітні твори, що розкривають тему кохання, найвищих почуттів та мрій. В казках Тичини присутня не тільки висока мораль, а й уривки з життя, які відображають сучасні реалії. Книга привертає увагу своєю емоційністю та захоплюючими пригодами, які перевершують очікування читачів.

У цій збірці читачі знайдуть не лише захоплюючі оповіді, а й прекрасну поезію, яка доповнює казки та надає їм особливої краси та магії. Книга "З кохання плакав я, ридав" рекомендується для читання як дітям, так і дорослим, які цінують духовність та глибокі почуття. Вона стане гарним подарунком для тих, хто хоче зануритися у світ фантазії та відчути тепло кохання та людської доброти.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
З кохання плакав я, ридав.
(Над бором хмари муром!)
Той плач між нею, мною став —
(Мармуровим муром…)

Пливуть молитви угорі.
(Вернися з сміхом-дзвоном!)
Спадає лист на вівтарі —
(Кучерявим дзвоном…)

Уже десь випали сніги.
(Над бором хмари муром!)
Розбиті ніжні вороги —
(Мармуровим муром…)

Самотна ти, самотний я.
(Весна! — світанок! — вишня!)
Обсипалась душа твоя —
(Вранішня вишня…)

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «З кохання плакав я, ридав, Тичина Павло», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «З кохання плакав я, ридав, Тичина Павло» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "З кохання плакав я, ридав, Тичина Павло"