Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Душа моя – послухай, Тичина Павло 📚 - Українською

Читати книгу - "Душа моя – послухай, Тичина Павло"

109
0
19.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Душа моя – послухай" автора Тичина Павло. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Душа моя – послухай, Тичина Павло» була написана автором - Тичина Павло, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Душа моя – послухай, Тичина Павло" в соціальних мережах: 

Книга "Душа моя – послухай" відомого українського поета та письменника Павла Тичини складається з цілої колекції його найкращих казок. У цих казках герої шукають своє місце в житті та в багатогранному світі, де кожен куток має свої секрети. Казки, написані чарівною мовою Тичини, сповнені глибокої символіки та мудрості, яка допомагає зрозуміти життя з різних сторін та знайти своє місце у світі.

У цій книзі зібрані такі казки, як "Душа моя – послухай", "Мальви", "Пісня про ковальського сина", "Пісня про мандрівника", "Танок на могилі", "Пісня про школяра", "Мисливські нотатки", "Пісня про Івасика-Телесика" та інші.

Читачі, які полюбляють казки, знайдуть у цій книзі безліч захоплюючих та дивовижних історій, які допоможуть їм краще зрозуміти світ навколо себе. Казки Тичини є важливим джерелом для вивчення української культури та мови, а також можуть стати джерелом натхнення для тих, хто цікавиться літературою в цілому.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Душа моя — послухай! —
Як яблуня в цвіту.
Моє життя, — кохана, —
Мов срібнотканий сон.

Життя моє — молитва
Всевладниці Красі,
Горіння — розцвітання
В огні квіток-думок.

Я стежу за хмарками,
Ловлю їх світлий сум.
Ах, серце ж те все в пісню
Чудову переллє!

Як ніч розкриє книгу —
Я радо йду в свій храм.
А в нім лиш зорі, зорі,
А в нім поля, поля…

Мов жрець, той жрець — послухай! —
Молюсь, горю в огні.
Бо на душі, — кохана, —
Одно: люблю, люблю…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Душа моя – послухай, Тичина Павло», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Душа моя – послухай, Тичина Павло» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Душа моя – послухай, Тичина Павло"