Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Поліський рай, Тихий Наум 📚 - Українською

Читати книгу - "Поліський рай, Тихий Наум"

14
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Поліський рай" автора Тихий Наум. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Поліський рай, Тихий Наум» була написана автором - Тихий Наум, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Поліський рай, Тихий Наум" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Все — як було… Ті ж велети-дерева,
Те ж — океаном! — чарівне зело,
Те ж срібне мерехтіння полудневе,
Що в спечну днину вихрить над селом.
І стежка — та ж… Вона на ближні луки,
І став, де жабуриння і плотва,
І ці із неосяжжя луни-звуки,
Немовби десь в зеніті хор співа.
Все, як в дитинстві, мій поліський раю,
Від квітки з-поза лісу — до небес.
І все ж… Стою й не тішуся — караюсь:
Як скривджено й знедолено тебе!
Хай до пори не дим ще застить сонце,
Воно он за фіранку хмар зайшло.
Але куди подіти цезій, стронцій,
Що їх сюди бідою намело?
Як перше, звуть у казку краєвиди,
Й гучить у горнім безмірі хорал.
Та як примусиш радіонукліди
Своїх не випромінювати жал?
Віки потрібні, щоб вони остигли, —
Тож не при нас їх смертний стухне жар.
А ти ж… Ну, як ти в атомному тиглі
Невидимий долатимеш пожар?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Поліський рай, Тихий Наум», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Поліський рай, Тихий Наум"