Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Пісенька, Тихий Наум 📚 - Українською

Читати книгу - "Пісенька, Тихий Наум"

12
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пісенька" автора Тихий Наум. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Пісенька, Тихий Наум» була написана автором - Тихий Наум, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Пісенька, Тихий Наум" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
— Звідки, люди, їдете, відкіля?
— З ярмарку ми їдемо, іздаля.
— Як ярмаркували там, розкажіть,
Що ви продавали там, розкажіть.
— Юні ми года свої продали,
А тоді й середнії віддали,
Сто ковшів пісень іще, та казок,
Та думок нелічено, та думок.
— Ну, а там, на ярмарку, платять як?
Хоч за ціну спродали чи за так?
— Совісно ми правили, в самий раз,
Не ославлять здирцями люди нас.
Дякувати будуть нам, далебі.
— А собі придбали що, а собі?
— Ось… купили сріберні ці шапки,
Ще купили грушові ми ціпки,
Ще — пісень нелічено та казок,
Без розгадки загадок та думок…
А самі ж бо, хлопчики, ви куди?
— Ми туди ж, на ярмарок, ми туди!..

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пісенька, Тихий Наум», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пісенька, Тихий Наум"