Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Перетлілий заходу багрець, Тихий Наум 📚 - Українською

Читати книгу - "Перетлілий заходу багрець, Тихий Наум"

14
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Перетлілий заходу багрець" автора Тихий Наум. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Перетлілий заходу багрець, Тихий Наум» була написана автором - Тихий Наум, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Перетлілий заходу багрець, Тихий Наум" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Перетлілий заходу багрець
Смужкою крайнеба пригасає.
Ось іще одного дня кінець.
Що нам день грядущий обіцяє?
Скільки їх, хто скаже, взагалі
В засіці зосталося насподі?
Що, як Бог спитає: "Може, годі?"
Начеб находився по землі?
Справді, начеб наковтався бід,
Натрудив і голову, і руки.
Надто густо в серці — слід у слід —
Вкарбувались втрати і розлуки.
Шкода — мало радощів зазнав.
Та додачі виглядати марно.
Старість — наречена незугарна —
Явно не голінна до забав.
Ось хіба робота… Лиш вона
Підставляє віддано рамена,
Обіпрись — запрошує — на мене,
Та й доп'єм уже усе до дна.
Що ж, доп'єм… На інший рішенець,
Як не думай, часу не стачає…
Перетлілий заходу багрець
Смужкою крайнеба пригасає…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Перетлілий заходу багрець, Тихий Наум», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Перетлілий заходу багрець, Тихий Наум» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Перетлілий заходу багрець, Тихий Наум"