Книги Українською Мовою » 💙 Класика » A Spiritual (релігійна пісня), Тарнавський Юрій 📚 - Українською

Читати книгу - "A Spiritual (релігійна пісня), Тарнавський Юрій"

12
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "A Spiritual (релігійна пісня)" автора Тарнавський Юрій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «A Spiritual (релігійна пісня), Тарнавський Юрій» була написана автором - Тарнавський Юрій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "A Spiritual (релігійна пісня), Тарнавський Юрій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Голос:

людина є з піску,
о, з піску і з води,
Він сотворив її,
бо йому було сумно
серед зелених дерев
і червоних птиць

Хор:

Він сотворив людину
з піску і з води,
бо йому було сумно
серед червоних птиць

Голос:

людина є сама
між землею і небом,
як голос бубна є вночі,
бо вгорі є добро,

а внизу є зло,
а людина є посередині
з піску і води

Хор:

людина є сама
між добром і злом,
як голос бубна є вночі,
як місяць є вночі

Голос:

людина має дні,
о, довгі дні,
дні, довгі, як краплі дощу,
людина має дні,
але і хмари висихають:
одного дня людина
обернеться в пісок без води

Хор:

людина має дні,
короткі дні,
людина помре,
і висохнуть дні

Голос:

а на суді,
на білих хмарах,
на суді
ті, що шукали,
засміються слізьми,
ті, що не шукали,
заплачуть слізьми,
на останнім суді!

Хор:

радуйтеся,
ви, що шукаєте!
збудіться,
ви, що спите!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «A Spiritual (релігійна пісня), Тарнавський Юрій», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «A Spiritual (релігійна пісня), Тарнавський Юрій» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "A Spiritual (релігійна пісня), Тарнавський Юрій"