Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Знайшов винного, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "Знайшов винного, Сухомлинський Василь"

15
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Знайшов винного" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Знайшов винного, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Знайшов винного, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Мама посилає п'ятирічного Петрика в крамницю й наказує:

— Оце тобі п'ятдесят копійок — поклади в праву руку, щоб не забув купити хлібину. А ці п'ятдесят копійок поклади в ліву руку, щоб не забув: купиш собі морозива.

Побіг Петрик швиденько. Через кілька хвилин повертається — крамниця ж недалечко — доїдає морозиво.

— А хліб де? — питає мама.

— Не купив.

— Чого ж не купив?

— Бо гроші загубив.

— Гроші загубив? Треба було хліб купити, а морозива не брати.

— Так я ж загубив ті п'ятдесят копійок, що були в правій руці,— каже Петрик. — А в лівій руці гроші не загубились...

Мати похитала головою.

Сіли вечеряти. Мати насипала супу.

— Мамо, а хліба?..

— Немає. Ти ж гроші загубив.

Петрик узяв ложку в ліву руку й став їсти суп.

— Чого це ти їси лівою? — здивувалась мама.

— Нехай права знає, як губити гроші.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Знайшов винного, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Знайшов винного, Сухомлинський Василь» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Знайшов винного, Сухомлинський Василь"