Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Зелені рукавички, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "Зелені рукавички, Сухомлинський Василь"

15
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Зелені рукавички" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Зелені рукавички, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Зелені рукавички, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Сьогодні в другому класі з'явилася нова учениця, Зоя. Вона маленька, синьоока, з білими кісками.

Зараз зима, лютує мороз. Зоя прийшла в зелених рукавичках. Поклала їх у коридорі, біля пальтечка.

Хлопчики й дівчатка привітно зустріли Зою. Дали їй цікаву книгу з малюнками.

Після уроків Зоя не знайшла зелених рукавичок. Їй соромно було сказати своїм новим товаришам, що рукавички десь поділися. Невже їх хтось украв...

Верталася Зоя з школи мовчазна, задумлива. Поки додому дійшла, то й руки померзли. Мама спитала:

— Де ж рукавички, Зою?

— Ой, мамо,— сказала Зоя, — ішла я через міст, підійшла до глибокого яру... Скинула на хвилинку рукавички, а вітер підхопив їх та й поніс у яр...

— Яка ти необережна,— дорікнула мама. — Добре, що в тебе є ще три пари рукавичок: зелених, червоних, білих. Які ти надягнеш завтра?

— Зелені, мамо...

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зелені рукавички, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Зелені рукавички, Сухомлинський Василь» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Зелені рукавички, Сухомлинський Василь"