Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Жменя пшениці, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "Жменя пшениці, Сухомлинський Василь"

15
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Жменя пшениці" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Жменя пшениці, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Жменя пшениці, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Старий хлібороб дід Карпо привіз до млина мішок пшениці.

Ось уже й черга його підійшла. Приніс дід Карпо мішок до коша, в який засипають зерно, розв'язав і став пересипати з долоні на долоню добірну пшеницю.

В його очах сяяла радісна усмішка.

Тоді висипав зерно у кіш і аж зітхнув, немов розлучався з дорогим другом.

Коли пшениці в коші було вже мало, дід узяв жменю зерна й висипав собі в кишеню.

Дома скопав грядку, висіяв ту пшеницю з кишені й сказав зернятам:

— Живіть...

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жменя пшениці, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Жменя пшениці, Сухомлинський Василь» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Жменя пшениці, Сухомлинський Василь"