Книги Українською Мовою » 💙 Класика » До діда Федора по лопату, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "До діда Федора по лопату, Сухомлинський Василь"

22
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "До діда Федора по лопату" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «До діда Федора по лопату, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "До діда Федора по лопату, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Послав батько семирічного сина Мишка до сусіда, діда Федора:

— Піди, сину, попроси в діда лопату на півдня. Бо наша зламалась.

Прийшов Мишко до діда, каже:

— Дайте, діду, лопату, просили батько...

А дід своє діло робить, Мишка немовби й не чує, не бачить. Мов і немає нікого перед очима.

Мишко ще раз:

— Діду, дайте лопату, батько просили.

Дід знову мовчить. Вернувся Мишко додому й питається батька:

— Тату, що це сталося з дідом Федором?

Батько подивився уважно у вічі синові:

— А ти сказав дідові "Доброго дня"? Чи запитав його про здоров'я?

— Ні,— каже Мишко.

— Вертайся до дідуся, привітайся, запитай: "Як ваше здоров'я, дідусю?" Вибачся за свою нечемність.

Як дід пробачить... тоді попроси лопату.

Батько пояснив синові, як і що казати.

Мишко знову пішов до діда Федора. Сказав усе, як батько велів. Коли просив пробачення, трохи не заплакав: дідусь видався йому таким суворим.

Потім дідусь усміхнувся, погладив Мишка по голові, дав лопату й сказав:

— Піди до яблуні, що біля криниці, зірви собі яблуко. Вибирай, яке найкраще.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «До діда Федора по лопату, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «До діда Федора по лопату, Сухомлинський Василь» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "До діда Федора по лопату, Сухомлинський Василь"