Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Для цього треба бути Людиною, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "Для цього треба бути Людиною, Сухомлинський Василь"

12
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Для цього треба бути Людиною" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Для цього треба бути Людиною, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Для цього треба бути Людиною, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Людина пішла на могилу Батька. Повиривала бур'ян. Потім викопала яму і посадила кущ троянди.

На стеблині трави сиділа Бабка. Вона уважно спостерігала за роботою Людини й думала:

"Що це вона робить? Для чого саджає кущ троянди? Адже тут не город і не квітник".

Минуло кілька днів. Людина знову прийшла на цвинтар, полила троянду.

Посміхнулася, побачивши на трояндовому кущі першу квітку.

— Людино,— не втерпіла Бабка,— що це ти робиш? Навіщо насипала цей горбок? Навіщо саджаєш на ньому квіти, поливаєш їх, вириваєш бур'ян? Що у тебе під цим горбком?

— Тут мій Батько,— відповіла Людина. — Це його могила.

— А що таке Батько? — знову запитує Бабка. — Що таке могила?Людина почала пояснювати, але Бабка нічого не могла зрозуміти.

Просить вона:

— Людино, скажи мені, що треба зробити, щоб зрозуміти все, про що ти розповідаєш?

— Для цього треба бути Людиною,— відповіла Людина.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Для цього треба бути Людиною, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Для цього треба бути Людиною, Сухомлинський Василь» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Для цього треба бути Людиною, Сухомлинський Василь"