Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Дві сторінки книги, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "Дві сторінки книги, Сухомлинський Василь"

13
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дві сторінки книги" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Дві сторінки книги, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Дві сторінки книги, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

На столі лежала велика, красива книга.

В ній писалося про Великого й Мудрого.

Особливо гарна була Титульна Сторінка.

На ній золотими літерами була написана назва книги. Під назвою намальовано мармуровий пам'ятник Великому й Мудрому, написано його ім'я, а з самого низу вставало намальоване сонце.

Загордилась Титульна Сторінка, каже:

— Усі інші сторінки — ніщо проти мене. У мені вся краса. Люди тільки тому й читають цю книгу, що перша сторінка така гарна.

Почула ці похваляння Остання Сторінка й каже:

— Хай прочитають люди й самі скажуть, що хорошого в цій книзі.

Приходили люди — ті, що вирощують хліб і створюють машини,— читали книгу й говорили:

— Титульна сторінка красива, а книга пуста.

І перестали відкривати книгу. Остання Сторінка й говорить:

— Про Великого й Мудрого і книга повинна бути мудра. Хай нікого не обдурює красива Титульна Сторінка.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дві сторінки книги, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Дві сторінки книги, Сухомлинський Василь» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Дві сторінки книги, Сухомлинський Василь"