Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Борщ із свіжою скибкою хліба, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "Борщ із свіжою скибкою хліба, Сухомлинський Василь"

12
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Борщ із свіжою скибкою хліба" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Борщ із свіжою скибкою хліба, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Борщ із свіжою скибкою хліба, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

В однієї матері було два сини — Працьовитий і Ледачий.

Одного разу поїхав Працьовитий син поле орати. А Ледачий син пішов у садок під грушею лежати...

Мати думає:

— Що б його смачне на обід синам приготувати?

Зварила борщу з свіжою капустою, сметаною, кропом і буряками. А до борщу спекла хліба — свіжого, пахучого.

Сіла мати біля столу, жде синів. Ось уже й сонце стало на вечірньому прузі, а Працьовитого сина немає.

Ледачому ж уже під грушею не лежиться, хочеться їсти, та знає він, що обідати мати дає обом їм разом.

Ось приїхав Працьовитий син. Умився, переодягся, сів за стіл, і Ледачий його брат сів.

Насипала мати дві миски борщу, покраяла хлібину.

Запахло в хаті борщем і свіжим хлібом.

Їсть Працьовитий син та дякує матері:

— Ой, смачний же ви борщ зварили.

З'їв Працьовитий син миску борщу і попросив ще.

А Ледачий син з'їв одну ложку — скривився, другу — зажурився, а як третю з'їв — на стіл схилився, ложку поклав і питає у матері:

— Мамо, чому це борщ такий несмачний?

— Їдь, сину, завтра в поле, — відповіла мати,— то й борщ буде смачним, і хліб пахучим...

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Борщ із свіжою скибкою хліба, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Борщ із свіжою скибкою хліба, Сухомлинський Василь» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Борщ із свіжою скибкою хліба, Сухомлинський Василь"